D.P.I. Malachit – nowe budownictwo pod Wrocławiem


Firma D.P.I. Malachit powstała w 2007 r. Zaczynaliśmy jako mała pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu drewnianych domów jednorodzinnych. W kolejnych latach nasza oferta rozwinęła się do budynków wielorodzinnych, obiektów przemysłowych, usługowych, realizowaliśmy różnego rodzaju przebudowy budynków oraz adaptacje istniejących. Obecnie naszą specjalność stanowi nowe budownictwo mieszkaniowe pod Wrocławiem.


Tańszy deweloper – nowoczesne osiedla


Nasze kilkunastoletnie doświadczenie pozwala świadczyć usługi najwyższej jakości. Szereg zrealizowanych obiektów ukazuje zaś, że staliśmy się jedną z bardziej znaczących firm architektoniczno-budowlanych na Dolnym Śląsku. Dzięki oferowaniu konkurencyjnych cen jesteśmy znani jako tańszy deweloper, który jednocześnie dba o wysoki poziom realizowanych prac i współpracy z Klientami. Oferujemy doskonale zaprojektowane, tanie mieszkania, dbając jednocześnie o atrakcyjność każdej lokalizacji i każdego detalu inwestycji.


Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była atrakcyjna dla Klientów i dbamy o ich zadowolenie. Wspólne spotkania i konsultacje z inwestorem umożliwiają zaplanowanie wszystkich szczegółów projektowych przyszłej inwestycji.

Zapraszamy do współpracy.