Mieszkanie z ogródkiem

Własny kawałek zieleni. Zalety mieszkań z ogródkiem

Planując przeprowadzkę lub zakup nieruchomości, często zastanawiamy się, jakiego rodzaju obiekt będzie dla nas najlepszy. Na rynku dostępnych jest wiele mieszkań, domów jednorodzinnych oraz segmentów zarówno z rynku pierwotnego jak też wtórnego. Profesjonalne firmy deweloperskie oferują również atrakcyjne i praktyczne mieszkania z własnym ogródkiem. Jakie korzyści płyną ze skorzystania z takiej oferty?

 

Dlaczego warto wybrać mieszkanie z ogrodem?

 

Tego typu rozwiązanie łączy zalety posiadania własnego mieszkania oraz kawałka zieleni, o którą tak trudno w dużych miastach i na klasycznych osiedlach. Utrzymanie mieszkania jest mniej kłopotliwe, niż dużego domu a oprócz tego wymaga mniejszych nakładów finansowych i łączy się z niższymi comiesięcznymi opłatami. Dostępne są mieszkania różnej wielkości, zarówno dla rodzin jak też singli lub par, a ich metraż nierzadko nie odbiega od powierzchni niewielkiego domku!

 

Przytulne i funkcjonalne ogródki, do których dostęp jest zapewniony z parterowych mieszkań na nowoczesnych osiedlach, to doskonałe rozwiązanie dla miłośników ogrodnictwa i nie tylko. Już w niewielkim ogródku można zasadzić wiele pięknych krzewów ozdobnych, kolorowych kwiatów, drzewek owocowych a nawet zaprojektować własną grządkę z warzywami. Własny kawałek zieleni docenią także rodzice małych dzieci, które będą się mogły pobawić w bezpiecznych warunkach we własnej piaskownicy, pograć w piłkę czy pobujać na huśtawce. Właściciele czworonogów będą z kolei mogli bez stresu wypuścić swojego zwierzaka do ogródka, co z pewnością ucieszy każdego pupila znużonego siedzeniem w czterech ścianach.

 

Ogródek przy mieszkaniu to nie tylko kawałek zieleni. To także dodatkowa przestrzeń, która może być zagospodarowana wedle życzenia właściciela. Może być miejscem odpoczynku, relaksu, rekreacji a nawet niezapomnianych spotkań towarzyskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *