mieszkanie pod Wrocławiem

Szukasz mieszkania pod Wrocławiem? Poznaj osiedle Sami Swoi w Dobrzykowicach

Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Zależy Ci na spokojnym, bezpiecznym osiedlu, które będzie oddalone od zgiełku miasta, a jednocześnie dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta? W takim razie koniecznie powinieneś poznać osiedle Sami Swoi w Dobrzykowicach, gdzie realizowana jest nowa inwestycja mieszkaniowa, za którą odpowiada spółka D.P.I. Malachit sp. z o.o. – Dobrzykowice – sp. k.

Krótka charakterystyka nowej inwestycji na osiedlu Sami Swoi pod Wrocławiem

Nowe mieszkania w Dobrzykowicach to inwestycja, która z pewnością zainteresuje rodziny z dziećmi oraz wszystkie osoby, które cenią sobie spokój i kameralną atmosferę oraz łatwy dostęp do centrum Wrocławia. Powstaje tutaj osiedle Sami Swoi, które będzie zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic Brylantowej i Szafirowej, która łączy się z ulicą Stawową prowadzącą do centrum miejscowości. Będzie to kompleks ośmiu budynków mieszczących w sobie łącznie 288 mieszkań. W realizacji jest Etap I osiedla czyli sześć 3-piętrowych budynków w zabudowie wielorodzinnej. Wszystkie budynki z tego etapu mieszczą w sobie po 14 mieszkań o powierzchniach od 35 do 67 metrów kwadratowych. Są to lokale 2-, 3-pokojowe. Mieszkania na parterze mają dostęp do własnych ogrodów, a lokale na wyższych kondygnacjach posiadają balkony. We wszystkich budynkach mieszkalnych są windy oraz garaże.

Osiedle ma być przede wszystkim wygodne i przyjazne dla mieszkańców, dlatego zaplanowano na nim m.in. plac zabaw dla dzieci, tereny zielone do codziennych spacerów oraz ogólnodostępne miejsca postojowe. Zlokalizowane jest w spokojnej i kameralnej części miejscowości. Nieopodal osiedla biegnie trasa S8, która pozwala na szybką komunikację z północną częścią Wrocławia, w tym z lotniskiem. Można stąd również bezproblemowo dotrzeć do centrum Wrocławia korzystając z autobusu, którego czas przejazdu wynosi niecałe 30 minut.

Budowa I etapu osiedla rozpoczęła się w sierpniu 2017 r., a koniec planowany jest na czerwiec 2020 r. Generalny wykonawca odpowiedzialny za wybudowanie tej inwestycji, czyli D.P.I. Malachit sp. z o.o., działa na rynku już od 2007 r. i ma na swoim koncie wiele pomyślnie zrealizowanych projektów w zakresie budynków wielorodzinnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *