Dlaczego warto zainwestować w nowe mieszkanie za miastem?

Cisza, spokój, wszechobecna zieleń, a jednocześnie łatwy dostęp do centrum miasta – tak można scharakteryzować nową inwestycję mieszkaniową realizowaną pod Wrocławiem. Zalet mieszkania poza obszarem miasta, na tzw. peryferiach, jest tak naprawdę bardzo wiele. Coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem nowego mieszkania pod Wrocławiem. Zachęcają również bardzo atrakcyjne ceny tego typu inwestycji.

Ty też szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Koniecznie poznaj zalety mieszkania na osiedlu wielorodzinnym na obrzeżach miasta.

Twoje mieszkanie na peryferiach miasta

Zakup mieszkania na obrzeżach miasta to marzenie bardzo wielu osób, które chcą w swoim domu odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, tłoku i chaosu. Centrum miasta jest atrakcyjne, chętnie spędzamy tutaj czas robiąc zakupy, biorąc udział w wydarzeniach kulturalnych czy spotykając się z przyjaciółmi. Jednak we własnym domu chcemy przede wszystkim odpocząć w gronie rodziny. Komfort, jaki dane mieszkanie na peryferiach, gwarantują przede wszystkim rozległe tereny zieleni, czystsze powietrze, bezpieczeństwo i cisza. Tutaj mieszkańcy mają większe poczucie prywatności, intymności i swojskości.

Nie mniej istotne są korzyści związane z kwestiami finansowymi. Średnia cena metra kwadratowego w centrum jest zdecydowanie wyższa niż na obrzeżach miasta. Co więcej, mieszkania położone w centrum zwykle cechują się ograniczoną powierzchnią. Więc jeśli zależy nam na większym mieszkaniu w przystępnej cenie, powinniśmy zwrócić uwagę na ofertę deweloperów odpowiedzialnych za realizację inwestycji na obrzeżach miasta, np. firmę D.P.I. Malachit, która oferuje komfortowe mieszkania na osiedlu Sami Swoje w Dobrzykowicach pod Wrocławiem.

Kto najchętniej wybiera mieszkania na peryferiach miasta? Z własnego doświadczenia wiemy, że nieruchomości na obrzeżach Wrocławia są w centrum zainteresowania bardzo wielu osób – bez względu na wiek czy status finansowy. Zwykle jednak największy entuzjazm budzą wśród rodzin z dziećmi oraz młodych ludzi planujących założenie rodziny. Wynika to z faktu, że osiedla te są zwykle o wiele spokojniejsze i bezpieczniejsze niż lokale w centrum, stąd też znacznie bardziej nadają się do wychowywania dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *