Aktualna oferta


Nowe budownictwo pod Wrocławiem - poznaj naszą ofertę

Jako znany i ceniony w branży deweloper, dokładamy starań, aby wszystkie nasze realizacje odznaczały się najwyższą jakością i sprzyjały wygodnemu życiu. Zajmujemy się budową mieszkań na sprzedaż. Nasze inwestycje zlokalizowane zostały w bliskim sąsiedztwie Wrocławia, tj. Siechnicach i Dobrzykowicach.

Wygodne i tanie mieszkania w okolicy Wrocławia

Jeżeli poszukują Państwo taniego lokum w okolicy Wrocławia, to świetnie trafiliście! Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań na Osiedlu Sami Swoi w Dobrzykowicach i Osiedlu Malachit w Siechnicach.

Oferujemy atrakcyjne mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego. W sprzedaży posiadamy zarówno mieszkania małe, które sprawdzą się doskonale w przypadku singli lub młodych par oraz większe, dedykowane rodzinom z dziećmi i osobom lubiącym duże przestrzenie.

Podczas projektowania naszych osiedli dołożyliśmy starań, aby wyposażone one były we wszystkie potrzebne udogodnienia. W blokach znajdują się nowoczesne widny, komórki lokatorskie, rowerownie i garaże. Dodatkowo, niektóre z mieszkań posiadają wydzielone ogródki. Warto również wspomnieć o bliskim sąsiedztwie ośrodków oświaty, sklepów i pętli komunikacyjnej, która pozwala na szybkie przedostanie się do centrum Wrocławia.

Mieszkania na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań!

Jeżeli więc poszukują Państwo idealnego miejsca do życia, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań pod Wrocławiem. Gwarantujemy atrakcyjne ceny za m2 i pomoc w wyborze odpowiadającego Wam lokum.